0675.300MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.300MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0675.300MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0675.300MXEP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0675.300MXEP
Număr parc 0675.300MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62054 pcs Fișa cu date 0675.300MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 675 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0322
DC Rezistență la rece 1.171 Ohms Ratingul curent 300mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A