06743.15DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
06743.15DRT4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 06743.15DRT4
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Foi de date: 06743.15DRT4.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 06743.15DRT4
Număr parc 06743.15DRT4 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 108928 pcs Fișa cu date 06743.15DRT4.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 674 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 5.98
DC Rezistență la rece 0.0251 Ohms Ratingul curent 3.15A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN HEADER SATA 7POS SMD GOLD
In stoc: 132108 pcs
Descarca: 0674901220.pdf
RFQ
06742N
06742N
Producători: Apex Tool Group
Descriere: FILE,4",KNIFE 2ND CUT,102MM
In stoc: 6368 pcs
Descarca:
RFQ
06748
Producători: Desco
Descriere: LABEL ESD/STATIC 10"X4" BLCK/YLL
Descarca: 06748.pdf
Descriere: SATA SYSTEM PLUG R/A GOLD
06743.15MXE
06743.15MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL