0674.800DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0674.800DRT4P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0674.800DRT4P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0674.800DRT4P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0674.800DRT4P
Număr parc 0674.800DRT4P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89235 pcs Fișa cu date 0674.800DRT4P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 674 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.303
DC Rezistență la rece 0.122 Ohms Ratingul curent 800mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A