067201.6MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067201.6MXE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 067201.6MXE
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL
Foi de date: 067201.6MXE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 067201.6MXE
Număr parc 067201.6MXE Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 172410 pcs Fișa cu date 067201.6MXE.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 672 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Alte nume 0672 01.6 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.965 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0565 Ohms
Ratingul curent 1.6A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, UL