0672.400MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0672.400MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0672.400MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 400MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0672.400MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0672.400MXEP
Număr parc 0672.400MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 400MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 93564 pcs Fișa cu date 0672.400MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 672 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0695
DC Rezistență la rece 0.584 Ohms Ratingul curent 400mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A