0665.080HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0665.080HXLL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 80MA 250VAC RAD
Foi de date: 0665.080HXLL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0665.080HXLL
Număr parc 0665.080HXLL Producător Littelfuse Inc.
Descriere FUSE BOARD MOUNT 80MA 250VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6497 pcs Fișa cu date 0665.080HXLL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serie LT-5™ 665 Starea RoHS Bulk
Timp de raspuns Board Mount (Cartridge Style Excluded) Polarizare Radial, Can, Vertical
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 50A
Codul producătorului 0665.080HXLL Tipul de tip Fuseholder 4.427 Ohm
Descriere FUSE BOARD MOUNT 80MA 250VAC RAD DC Rezistență la rece 0.0313
Ratingul curent 80mA Curent - scurgere -