0663.100MALL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0663.100MALL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 100MA 250VAC RADIAL
Foi de date: 0663.100MALL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0663.100MALL
Număr parc 0663.100MALL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 100MA 250VAC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2853 pcs Fișa cu date 0663.100MALL.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serie LT-5™ 663 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can, Vertical
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Se topește 0.08
DC Rezistență la rece 1.994 Ohms Ratingul curent 100mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A