0663.050HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0663.050HXSL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD
Foi de date: 0663.050HXSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0663.050HXSL
Număr parc 0663.050HXSL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3412 pcs Fișa cu date 0663.050HXSL.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serie LT-5™ 663 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can, Vertical
Alte nume 0663.050 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.03 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 7.753 Ohms
Ratingul curent 50mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE