0662.800HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0662.800HXSL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
Foi de date: 0662.800HXSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0662.800HXSL
Număr parc 0662.800HXSL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3420 pcs Fișa cu date 0662.800HXSL.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serie LT-5™ 662 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can, Vertical
Alte nume 0662.800 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.22 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.078 Ohms
Ratingul curent 800mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, SEMKO, UL, VDE