0662.500HXLL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0662.500HXLL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC RAD
Foi de date: 0662.500HXLL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0662.500HXLL
Număr parc 0662.500HXLL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6011 pcs Fișa cu date 0662.500HXLL.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Serie LT-5™ 662 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can, Vertical
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.09
DC Rezistență la rece 0.128 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A