0617.400MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0617.400MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE 400MA 250V AXIAL
Foi de date: 0617.400MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0617.400MXP
Număr parc 0617.400MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE 400MA 250V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 721949 pcs Fișa cu date 0617.400MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 617 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.125
DC Rezistență la rece 0.277 Ohms Ratingul curent 400mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A
Aprobări CCC, CE, CSA, UR. VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0617.500MXP
0617.500MXP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE 500MA 250V AXIAL
In stoc: 786873 pcs
Descarca: 0617.500MXP.pdf
RFQ
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT
In stoc: 66427 pcs
Descarca: 0616-0-18-15-07-14-10-0.pdf
RFQ
0617.630MXEP
0617.630MXEP
Descriere: FUSE 630MA 250V AXIAL