0603SFP450F/32-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0603SFP450F/32-2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0603SFP450F/32-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 0603
Foi de date: 1.0603SFP450F/32-2.pdf2.0603SFP450F/32-2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0603SFP450F/32-2
Număr parc 0603SFP450F/32-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 189093 pcs Fișa cu date 1.0603SFP450F/32-2.pdf2.0603SFP450F/32-2.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W x 0.032" H (1.60mm x 0.81mm x 0.81mm)
Serie SFP Timp de raspuns -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume 0603SFP450F/32-2TR
RF0449-000
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
DC Rezistență la rece 0.014 Ohms Ratingul curent 4.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A