0508.500MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0508.500MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0508.500MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERM 500MA 1000VAC/VDC 3AB
Foi de date: 0508.500MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0508.500MXP
Număr parc 0508.500MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERM 500MA 1000VAC/VDC 3AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11022 pcs Fișa cu date 0508.500MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V Tensiunea nominală - AC 1kV
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia x 1.260" L (6.30mm x 32.00mm) Serie 508
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Alte nume 0508500MXP
F3569
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.259
DC Rezistență la rece 3.572 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 10kA
Aprobări CE, cULus
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: 2.5 W/B CRIMP REC TERM