05071.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
05071.25MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 05071.25MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 1.25A 650VDC SMD
Foi de date: 05071.25MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 05071.25MXP
Număr parc 05071.25MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 1.25A 650VDC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20079 pcs Fișa cu date 05071.25MXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 650V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 507 Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Alte nume F7684 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.5 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.23 Ohms
Ratingul curent 1.25A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 150A Aprobări CE, cURus
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: 2.5 W/B CRIMP REC TERM
In stoc: 10100779 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PC PIN CIRC .020DIA TINLEAD
In stoc: 184752 pcs
Descarca: 0508-0-00-01-00-00-03-0.pdf
RFQ
05071.25MXEP
05071.25MXEP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 1.25A 650VDC AXIAL
Descarca: 05071.25MXEP.pdf
050702.5MXP
050702.5MXP
Descriere: FUSE CERAMIC 2.5A 650VDC SMD
Descarca: 050702.5MXP.pdf
Descriere: 1.25 W/B CRIMP REC TERM
Descarca: 0507538041.pdf
Descriere: FUSE CERAMIC 3.15A 650VDC AXIAL
Descarca: 05073.15MXEP.pdf
Descriere: FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC SMD