0496150.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0496150.Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0496150.Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE LINK 150A 32VDC IN LINE
Foi de date: 0496150.Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0496150.Z
Număr parc 0496150.Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE LINK 150A 32VDC IN LINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2825 pcs Fișa cu date 0496150.Z.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Dimensiune / Dimensiune 2.394" L x 0.729" W x 0.661" H (60.80mm x 18.30mm x 16.80mm)
Serie CABLEPRO® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz In-Line
Alte nume 0496150.Z-ND
0496150Z
496150
F4956
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Wire Lead Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Fuse Link
Caracteristici - DC Rezistență la rece 0.346 mOhms
Ratingul curent 150A Clasă -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 2kA Aprobări UL
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: 4.2MM W/W TPA CONN.MALE HSG-20P
In stoc: 5309 pcs
Descarca: 0496232095.pdf
RFQ
0496100.Z
0496100.Z
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE LINK 100A 32VDC IN LINE
In stoc: 3536 pcs
Descarca: 0496100.Z.pdf
RFQ
0496100.ZXG-UL
0496100.ZXG-UL
Descriere: CABLE PRO 32V 100A 823MM UL RATE
Descarca:
Descriere: 4.2MM W/W TPA CONN.MALE HSG-18P
Descarca: 0496231895.pdf
Descriere: FUSE LINK 125A 32VDC IN LINE
Descarca: 0496125.Z.pdf
Descriere: FUSE LINK 80A 32VDC IN LINE
Descriere: CONN MICRO SD/SIM CARD PUSH-PUSH
0496100.ZXBUL
0496100.ZXBUL
Descriere: CABLEPRO 32V 100A UL RATED 152MM
Descarca:
Descriere: FUSE LINK 175A 32VDC IN LINE
04960N
04960N
Producători: Apex Tool Group
Descriere: FILE,8",HALF RD,SMOOTH,203MM,NIC
Descriere: 4.2MM W/W TPA CONN.-18P
Descriere: FUSE LINK 200A 32VDC IN LINE
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW