048502.5DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
048502.5DR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 048502.5DR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 2.5A 600VDC SMD
Foi de date: 048502.5DR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 048502.5DR
Număr parc 048502.5DR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 2.5A 600VDC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44377 pcs Fișa cu date 048502.5DR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Dimensiune / Dimensiune 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Serie 485 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block
Alte nume 0485025DR
48502.5DR
F5924TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.492 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 1.4921 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: USB 30 FA VERTICAL REC STACKED G
In stoc: 87074 pcs
Descarca: 0484090004.pdf
RFQ
Descriere: USB 3.0 VERT DUAL REC TH TYPE A
In stoc: 35818 pcs
Descarca: 0484090003.pdf
RFQ
Producători: Weidmuller
Descriere: TERM BLK POST SGL 1POS 36.5MM
Descarca:
Producători: Weidmuller
Descriere: HP 2 FOR ADP 2 PA BG
Descriere: COVER TERM ADP 1 PVC CLEAR 1M
0485001.DR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MOUNT 1A 600VDC 2SMD
Descarca: 0485001.DR.pdf
Descriere: FUSE BOARD MOUNT 2A 600VDC 2SMD
Descarca: 0485002.DR.pdf
Descriere: COVER TERM ADP 2 PVC CLEAR 1M
Descriere: COVER TERM ADP 3 PVC CLEAR 1M
Descriere: FUSE BOARD MNT 3.15A 600VDC 2SMD
Descriere: FUSE BOARD MNT 1.5A 600VDC 2SMD
Descriere: HP 1 FOR ADP 1 PA BG
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW