04831.25DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 04831.25DR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TFF CHIP WIA 75V 1206 FA 1.25A
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 04831.25DR
Număr parc 04831.25DR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TFF CHIP WIA 75V 1206 FA 1.25A Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 208489 pcs Fișa cu date
Serie *
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: SATA RCPT REV R/A W/SCREW GOLD
In stoc: 4519 pcs
Descarca: 0483254001.pdf
RFQ
Descriere: HDMI REC CONN VERT W BRACKET
In stoc: 3018 pcs
Descarca: 0483077012.pdf
RFQ
Descriere: SATA RCPT REV R/A W/SCREW&CLIP
04833.15DR
04833.15DR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TFF CHIP WIA 65V 1206 FA 3.15A
Descarca:
Descriere: SATA RCPT REV SMT W/CLIP GOLD
Descriere: SATA RCPT STD DIP W/NUT GOLD
Descriere: HDMI VT RCPT WMETAL BRKT 1GFLF 2
Descriere: CONN RCPT 19POS HDMI VERT SMD
Descriere: HDMI REC. CONN. VERTICAL TYPE
Descriere: HDMI RECEPTACLE CONN. VERTICAL
Descriere: ASSY DRAWING VERT HDMI
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW