048102.5HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 048102.5HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE INDICATING 2.5A 125VAC/VDC
Foi de date: 048102.5HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 048102.5HXP
Număr parc 048102.5HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE INDICATING 2.5A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54679 pcs Fișa cu date 048102.5HXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Serie 481
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Alarm Indicator Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 9.46 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Indicating Fuse Caracteristici Indicating
DC Rezistență la rece 0.0904 Ohms Ratingul curent 2.5A
Clasă - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 300A