047706.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047706.3MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 047706.3MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 400VDC
Foi de date: 047706.3MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 047706.3MXEP
Număr parc 047706.3MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 400VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57849 pcs Fișa cu date 047706.3MXEP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 500V
Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm) Serie 477
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial) Alte nume 047706.3MXEP-ND
0477063MXEP
F4951
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 121.451
DC Rezistență la rece 0.01097 Ohms Ratingul curent 6.3A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 500A DC