04732.25YRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04732.25YRT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 04732.25YRT1
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 2.25A 125VAC/VDC
Foi de date: 04732.25YRT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 04732.25YRT1
Număr parc 04732.25YRT1 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 2.25A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5180 pcs Fișa cu date 04732.25YRT1.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serie PICO® II 473
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 04732.25T1
04732.25YRT1-
4732.25T1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 9.28
DC Rezistență la rece 0.063 Ohms Ratingul curent 2.25A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A