047303.5VXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047303.5VXL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 047303.5VXL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Foi de date: 047303.5VXL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 047303.5VXL
Număr parc 047303.5VXL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16723 pcs Fișa cu date 047303.5VXL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serie PICO® II 473
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 47303.5VXL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 26.8
DC Rezistență la rece 0.024 Ohms Ratingul curent 3.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A