047302.5MRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047302.5MRT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 047302.5MRT3
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Foi de date: 047302.5MRT3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 047302.5MRT3
Număr parc 047302.5MRT3 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4219 pcs Fișa cu date 047302.5MRT3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serie PICO® II 473
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 047302.5MRT3-
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 13
DC Rezistență la rece 0.052 Ohms Ratingul curent 2.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A