046801.5WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046801.5WR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 046801.5WR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
Foi de date: 046801.5WR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 046801.5WR
Număr parc 046801.5WR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6394 pcs Fișa cu date 046801.5WR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 63V
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Serie SlimLine™ 468
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 046801.5
Temperatura de Operare -55°C ~ 90°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.288
DC Rezistență la rece 0.0475 Ohms Ratingul curent 1.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A