04643.15DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04643.15DR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 04643.15DR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 3.15A 250VAC 2SMD
Foi de date: 04643.15DR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 04643.15DR
Număr parc 04643.15DR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 3.15A 250VAC 2SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186142 pcs Fișa cu date 04643.15DR.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Serie NANO²® 464 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block
Alte nume 04643.15
04643.15DR-ND
0464315DR
F3664TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 8.05 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.0206 Ohms
Ratingul curent 3.15A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări PSE, UMF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: TEN60 RA RECPT. ASSY
In stoc: 14611 pcs
Descarca: 0464363004.pdf
RFQ
04641.25DR
04641.25DR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
In stoc: 172333 pcs
Descarca: 04641.25DR.pdf
RFQ
Descriere: TEN60 4P-4S PLUG HOUSING W/ TPA
Descarca: 0464091100.pdf
Descriere: TEN60 R/A RECPT ASSY 10P-24S
04643
Producători: Desco
Descriere: ESD SMOCK BL SNPS PKT XL
Descarca:
04641
Producători: Desco
Descriere: ESD SMOCK BL SNPS PKT MD
Descarca:
Descriere: ESD SMOCK BL SNPS PKT LG
Descriere: TEN60 R/A RECPT ASSY 2P-15S-2P
Descriere: TEN60 4P-4S RECEPTACLE HSG
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW