0459.250ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0459.250ER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0459.250ER
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0459.250ER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0459.250ER
Număr parc 0459.250ER Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 147192 pcs Fișa cu date 0459.250ER.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Serie PICO® 459
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Alte nume R459.250ER
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0106
DC Rezistență la rece 0.665 Ohms Ratingul curent 250mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 300A DC