0453.200MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0453.200MR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0453.200MR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0453.200MR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0453.200MR
Număr parc 0453.200MR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94762 pcs Fișa cu date 0453.200MR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serie NANO²® 453
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block Alte nume 0453.200
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0089
DC Rezistență la rece 0.8372 Ohms Ratingul curent 200mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A