04513.15MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04513.15MR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 04513.15MR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
Foi de date: 04513.15MR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 04513.15MR
Număr parc 04513.15MR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5083 pcs Fișa cu date 04513.15MR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serie NANO²® 451
Timp de raspuns Fast ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block Alte nume 0451315MR
F2254CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.92
DC Rezistență la rece 0.0215 Ohms Ratingul curent 3.15A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, PSE, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: MICROLOCK PLUS CABLE BLACK 6 CKT
In stoc: 39193 pcs
Descarca: 0451110601.pdf
RFQ
In stoc: 38633 pcs
Descarca: 0451110600.pdf
RFQ
Descriere: NANO-FIT 2 CIRCUIT 300M
Descriere: NANO-FIT 2 CIRCUIT 150MM
04513.15MRSN
04513.15MRSN
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC 2SMD