045103.5NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045103.5NR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 045103.5NR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD
Foi de date: 045103.5NR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 045103.5NR
Număr parc 045103.5NR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4881 pcs Fișa cu date 045103.5NR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serie NANO²® 451
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block Alte nume R45103.5NR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 2.469
DC Rezistență la rece 0.02 Ohms Ratingul curent 3.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A