Hamlin / Littelfuse| Număr parc | 045101.6MR | Producător | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Descriere | FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD | Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| cantitate valabila | 5849 pcs | Fișa cu date | 045101.6MR.pdf |
| Evaluarea tensiunii - DC | 125V | Tensiunea nominală - AC | 125V |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) | Serie | NANO²® 451 |
| Timp de raspuns | Fast | ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Pachet / Caz | 2-SMD, Square End Block | Alte nume | 045101.6MR-ND F2253TR R45101.6 R45101.6MR |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C | Tipul de montare | Surface Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) | Se topește | 1.06 |
| DC Rezistență la rece | 0.058 Ohms | Ratingul curent | 1.6A |
| Culoare | - | Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală | 50A |