0451.400MRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.400MRL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0451.400MRL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0451.400MRL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0451.400MRL
Număr parc 0451.400MRL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 192051 pcs Fișa cu date 0451.400MRL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serie NANO²® 451
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block Alte nume 0451.400MRL-ND
F6087TR
R451.400L
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0484
DC Rezistență la rece 0.4233 Ohms Ratingul curent 400mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A