Hamlin / Littelfuse| Număr parc | 04481.25MR | Producător | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Descriere | FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 194449 pcs | Fișa cu date | 04481.25MR.pdf |
| Evaluarea tensiunii - DC | 125V | Tensiunea nominală - AC | 125V |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) | Serie | NANO²® 448 |
| Timp de raspuns | Fast | ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C | Tipul de montare | Surface Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) | Se topește | 0.9 |
| DC Rezistență la rece | 0.06619 Ohms | Ratingul curent | 1.25A |
| Culoare | - | Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală | 50A |