Hamlin / Littelfuse| Număr parc | 0448.500MR | Producător | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Descriere | FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 178118 pcs | Fișa cu date | 0448.500MR.pdf |
| Evaluarea tensiunii - DC | 125V | Tensiunea nominală - AC | 125V |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) | Serie | NANO²® 448 |
| Timp de raspuns | Fast | ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C | Tipul de montare | Surface Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) | Se topește | 0.1 |
| DC Rezistență la rece | 0.38 Ohms | Ratingul curent | 500mA |
| Culoare | - | Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală | 50A |