044707.5YP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
044707.5YP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 044707.5YP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC
Foi de date: 1.044707.5YP.pdf2.044707.5YP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 044707.5YP
Număr parc 044707.5YP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4667 pcs Fișa cu date 1.044707.5YP.pdf2.044707.5YP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 350V
Dimensiune / Dimensiune 0.430" L x 0.150" W x 0.404" H (10.92mm x 3.81mm x 10.26mm) Serie 447
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Box Alte nume 044707.5P
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 68
DC Rezistență la rece 0.011 Ohms Ratingul curent 7.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 50A DC
Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0447005.YXP
0447005.YXP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 5A 350VAC 125VDC
In stoc: 89533 pcs
Descarca: 0447005.YXP.pdf
RFQ
044707.5Y
044707.5Y
Descriere: FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC
In stoc: 6871 pcs
Descarca: 044707.5Y.pdf
RFQ
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: MICROFIT (3.0) BMI RA HDR/FEM
Descarca: 0447640603.pdf
Descarca: 044707.5YXP.pdf
0447010.YP
0447010.YP
Descriere: FUSE BOARD MNT 10A 350VAC 125VDC
Descarca: 0447010.YP.pdf
Descriere: CONN HEADER 6POS 3MM R/A TIN
Descarca: 0447640601.pdf
Descarca: 0447005.YP.pdf
Descarca: 0447010.Y.pdf
Descriere: CONN HEADER 10POS 3MM R/A TIN
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW