0441.250WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0441.250WR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0441.250WR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0603
Foi de date: 0441.250WR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0441.250WR
Număr parc 0441.250WR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 199439 pcs Fișa cu date 0441.250WR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Serie 441 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ratingul curent 250mA