0440003.WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0440003.WRA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0440003.WRA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 3A 32VAC/VDC
Foi de date: 0440003.WRA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0440003.WRA
Număr parc 0440003.WRA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 3A 32VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57028 pcs Fișa cu date 0440003.WRA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Tensiunea nominală - AC 32V
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm) Serie 440A
Timp de raspuns - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume F9993CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.232
Ratingul curent 3A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, UR