Hamlin / Littelfuse| Număr parc | 0440.500WR | Producător | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Descriere | FUSE BOARD MOUNT 500MA 63VAC/VDC | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 242076 pcs | Fișa cu date | 0440.500WR.pdf |
| Evaluarea tensiunii - DC | 63V | Tensiunea nominală - AC | 63V |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.126" L x 0.064" W x 0.032" H (3.20mm x 1.63mm x 0.82mm) | Serie | 440 |
| Timp de raspuns | Fast | ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C | Tipul de montare | Surface Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) | Se topește | 0.02642 |
| DC Rezistență la rece | 0.814 Ohms | Ratingul curent | 500mA |
| Culoare | - | Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală | 50A |