0429.750WRM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0429.750WRM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0429.750WRM
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 750MA 63VAC/VDC
Foi de date: 0429.750WRM.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0429.750WRM
Număr parc 0429.750WRM Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 750MA 63VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2740 pcs Fișa cu date 0429.750WRM.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 63V
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.060" W x 0.045" H (3.18mm x 1.52mm x 1.14mm) Serie 429
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 0429.750
429.750WR
429.750WRM
F1233TR
R429.750
Temperatura de Operare -55°C ~ 90°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.017
DC Rezistență la rece 0.137 Ohms Ratingul curent 750mA