038802.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
038802.5MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 038802.5MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 038802.5MXEP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 038802.5MXEP
Număr parc 038802.5MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4199 pcs Fișa cu date 038802.5MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serie 388 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Alte nume 038802.5EP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 9.54 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.0375 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE, PSE