0362.500H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0362.500H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE .500A/250V 8AG FAST ACTING
Foi de date: 0362.500H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0362.500H
Număr parc 0362.500H Producător Hamlin / Littelfuse
cantitate valabila 5129 pcs Fișa cu date 0362.500H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Serie 362 Timp de raspuns Fast
ambalare - Pachet / Caz 8AG, 1/4" x 1"
Alte nume 0362.500
0362.500M
362 .500(BULK)
362.500(BULK)
F602
H362.500
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ratingul curent 500mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală - Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0362.375H
0362.375H
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE .375A 250V FAST 8AG UL