0327900.UXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0327900.UXS
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLADE MICRO 32V 500 PC
Foi de date: 0327900.UXS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0327900.UXS
Număr parc 0327900.UXS Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLADE MICRO 32V 500 PC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 538916 pcs Fișa cu date 0327900.UXS.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm) Serie -