0326.300H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.300H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0326.300H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERM 300MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 0326.300H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0326.300H
Număr parc 0326.300H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERM 300MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6850 pcs Fișa cu date 0326.300H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 326 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 0326.300
326 .300(BULK)
326.300(BULK)
F460
H326.300
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.69 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 3.2 Ohms
Ratingul curent 300mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0326.300HXP
0326.300HXP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 300MA 250VAC 125VDC