0326.010HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.010HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0326.010HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 0326.010HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0326.010HXP
Număr parc 0326.010HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33385 pcs Fișa cu date 0326.010HXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie 326 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Alte nume 326.010
326.010P
F2619
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.00148 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 3324.8 Ohms
Ratingul curent 10mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CE, CSA, ICC, PSE, SEMKO, TUV, UR, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0326.010MXP
0326.010MXP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
In stoc: 46436 pcs
Descarca: 0326.010MXP.pdf
RFQ
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT
In stoc: 107480 pcs
Descarca: 0326-4-19-80-06-80-10-0.pdf
RFQ
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT .022-.032 SWAGE
Descarca: 0326-4-19-15-06-27-10-0.pdf
0326.031HXP
0326.031HXP
Descriere: FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG
Descarca: 0326.031HXP.pdf
Descriere: CONN PIN RCPT
0326.010H
0326.010H
Descarca: 0326.010H.pdf
Descarca: 0326.031MXP.pdf
0326.031VXP
0326.031VXP
Descarca:
Descarca: 0326.031H.pdf
Descarca:
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW