032502.5VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 032502.5VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERM 2.5A 250VAC 125VDC 3AB
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 032502.5VXP
Număr parc 032502.5VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERM 2.5A 250VAC 125VDC 3AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13821 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serie 325
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Alte nume 32502.5VXP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 136
DC Rezistență la rece 0.0835 Ohms Ratingul curent 2.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 10kA DC