0325010.VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0325010.VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0325010.VXP
Număr parc 0325010.VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12878 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serie 325 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Alte nume 0325010VXP
325010.VXP
325010VXP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 137 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0132 Ohms
Ratingul curent 10A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 400A Aprobări CE, CSA, KC, PSE, UL