0324.250H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0324.250H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC
Foi de date: 0324.250H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0324.250H
Număr parc 0324.250H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4641 pcs Fișa cu date 0324.250H.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serie 324
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Alte nume 324.250
324.250H
H324.250
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.014
DC Rezistență la rece 1.95 Ohms Ratingul curent 250mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A AC, 10kA DC