03181.75MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03181.75MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 03181.75MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 03181.75MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 03181.75MXP
Număr parc 03181.75MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 191975 pcs Fișa cu date 03181.75MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serie 318 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Se topește 3.6
DC Rezistență la rece 0.0856 Ohms Ratingul curent 1.75A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A