0318.100H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318.100H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0318.100H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 0318.100H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0318.100H
Număr parc 0318.100H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4783 pcs Fișa cu date 0318.100H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serie 318 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Alte nume 318.100
318.100H
H318.100
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Se topește 0.00102 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 11.2 Ohms
Ratingul curent 100mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CSA, UL