031501.8H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031501.8H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 031501.8H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 1.8A 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 031501.8H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 031501.8H
Număr parc 031501.8H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 1.8A 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3613 pcs Fișa cu date 031501.8H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Serie 315 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Alte nume 31501.8
31501.8H
H31501.8
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 58 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 0.14 Ohms
Ratingul curent 1.8A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A Aprobări CSA, METI, UL