0315.100MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0315.100MXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0315.100MXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 0315.100MXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0315.100MXP
Număr parc 0315.100MXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47568 pcs Fișa cu date 0315.100MXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Serie 315 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.085
DC Rezistență la rece 43 Ohms Ratingul curent 100mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A