0315.010HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0315.010HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0315.010HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
Foi de date: 0315.010HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0315.010HXP
Număr parc 0315.010HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34407 pcs Fișa cu date 0315.010HXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Serie 315 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Alte nume 315.010P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.000121 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Glass DC Rezistență la rece 4300 Ohms
Ratingul curent 10mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări CE, CSA, UL